Výsledková listina
Vodácká 30
Vodácké mistrovství ČR v běhu na lyžích

 stáhnout

Kategorie Mládežníci 3km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.24 Hojný Václav (2008)
TJ Černožice 0:21:190:00:000:00:00
2.Žampach Kuba (2011)
Bleskový draci 0:21:450:00:260:00:26
3.15 Larisch Jakub (2009)
SK Žamberk 0:26:490:05:040:05:30
4.46 Roleček Antonín (2011)
Sklenařická úderka 0:28:150:01:260:06:56
5.23 Hlaváč Ondřej (2008)
TJ Černožice 0:28:590:00:440:07:40
6.Hanousek Jakub (2009)
TJ KVT Pardubice 0:30:330:01:340:09:14
7.Karlík Lukáš (2011)
TJ KVT Pardubice 0:30:400:00:070:09:21
8.48 Roleček Vít (2010)
TJ KVT Pardubice 0:37:290:06:490:16:10
9.35 Doskočil Eda (2010)
Vodáci Choceň 0:39:330:02:040:18:14
10.10 Karlík Marek (2011)
TJ KVT Pardubice 0:39:330:00:000:18:14
11.37 Klejch Šimon (2011)
TJ KVT Pardubice 0:43:000:03:270:21:41
12.49 Roleček Dan (2012)
TJ KVT Pardubice 0:43:270:00:270:22:08
13.43 Teplý Ondřej (2010)
TJ KVT Pardubice 0:45:020:01:350:23:43
14.47 Roleček Pepa (2013)
Sklenařická úderka 0:51:390:06:370:30:20
15.45 Roleček Lev (2014)
TJ KVT Pardubice 2:11:321:19:531:50:13

Kategorie Mládežníci 3km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.16 Jedličková Tereza (2008)
SK Žamberk 0:20:380:00:000:00:00
2.17 Hartmanová Bára (2009)
SK Žamberk 0:25:480:05:100:05:10
3.Žampachová Bára (2009)
Bleskový draci 0:27:500:02:020:07:12
4.Therová Fany (2008)
Bleskový draci 0:28:570:01:070:08:19
5.Hanousková Lucie (2006)
TJ KVT Pardubice 0:34:200:05:230:13:42
6.39 Klejchová Tereza (2013)
TJ KVT Pardubice 1:10:260:36:060:49:48
7.34 Doskočilová Ela (2013)
Vodáci Choceň 1:10:440:00:180:50:06
8.42 Hrušková Jana (1982)
TJ KVT Pardubice 1:25:100:14:261:04:32

Kategorie Mládežníci 7km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.26 Herzánová Lucie (2003)
TJ Černožice 0:32:520:00:000:00:00
2.11 Málková Karolína (2004)
SK Žamberk 0:34:000:01:080:01:08
3.12 Málková Nikola (2004)
SK Žamberk 0:35:590:01:590:03:07
4.33 Doležalová Bára (2005)
Lemouni 0:38:150:02:160:05:23
5.14 Larischová Anežka (2006)
SK Žamberk 0:39:340:01:190:06:42
6.28 Kotěrová Maruška (2004)
TJ Černožice 0:41:180:01:440:08:26
7.27 Hojná Anežka (2005)
TJ Černožice 0:41:190:00:010:08:27
8.25 Davidová Veronika (2004)
TJ Černožice 0:43:070:01:480:10:15
9.Němcová Eliška (2006)
TJ KVT Pardubice 0:43:440:00:370:10:52
10.18 Zedníčková Michaela (2005)
SKK Vysoké Mýto 0:43:510:00:070:10:59
11.29 Nováková Eliška (2004)
TJ Černožice 0:57:260:13:350:24:34

Kategorie Mládežníci 7km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.36 Doleček Přemysl (2007)
Biatlon Letohrad 0:27:130:00:000:00:00
2.32 Makovský Vojtěch (2003)
TJ Černožice 0:30:160:03:030:03:03
3.30 Dušátko Jakub (2005)
TJ Černožice 0:30:180:00:020:03:05
4.44 Suchý Matěj (2006)
Dračí legie Pardubice 0:34:410:04:230:07:28
5.31 Kliment Lukáš (2006)
TJ Černožice 0:37:150:02:340:10:02
6.50 Kalaš Vojtěch (2008)
Trutnov 0:38:160:01:010:11:03
7.Babák Jan (2006)
TJ Sokol Brno 0:43:020:04:460:15:49
8.22 Zrzavý Jakub (2005)
SKK Vysoké Mýto 0:45:110:02:090:17:58
9.Karlík Tobiáš (2008)
TJ KVT Pardubice 0:45:110:00:000:17:58
10.19 Sedlák Václav (2007)
SKK Vysoké Mýto 0:47:330:02:220:20:20
11.40 Táborský Radim (2008)
TJ KVT Pardubice 0:53:480:06:150:26:35
12.38 Klejch Matouš (2009)
TJ KVT Pardubice 0:54:330:00:450:27:20
13.21 Syrový Filip (2007)
SKK Vysoké Mýto 1:09:520:15:190:42:39
14.41 Hruška Martin (2009)
TJ KVT Pardubice 1:12:530:03:010:45:40

Kategorie Junioři

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.121 Stejskal Jan (2006)
SK Žamberk 2:17:130:00:000:00:00
2.93 Skalický Aleš (2002)
VCHZ Pardubice 2:45:170:28:040:28:04
3.115 Němec Jan (2001)
TJ KVT Pardubice 3:04:570:19:400:47:44

Kategorie Juniorky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.112 Černohousová Monika (2001)
Sokol Hradec Králové 1:53:520:00:000:00:00
2.114 Němcová Anna (2004)
TJ KVT Pardubice 4:51:262:57:342:57:34
3.116 Karlíková Zuzana (2006)
TJ KVT Pardubice 4:51:260:00:002:57:34

Kategorie Muži PRO - volně

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.76 Malý Ondřej (1994)
Sport Zbraslav 1:28:380:00:000:00:00
2.63 Šťastný Šimon (1990)
Raduruns.com 1:31:460:03:080:03:08
3.78 Kotrč David Zeus (1992)
Sport Zbraslav 1:32:330:00:470:03:55
4.99 Klauda Jan (1998)
 1:38:180:05:450:09:40
5.75 Suchý Jaroslav (1978)
Dračí legie Pardubice 1:40:210:02:030:11:43
6.89 Doleček Martin (1973)
SK Žamberk 1:40:250:00:040:11:47
7.150 Buchtel Martin (1982)
TJ SK HUBERTUS KV 1:40:320:00:070:11:54
8.66 Brett Jan (1991)
Splašenej lenochod 1:44:400:04:080:16:02
9.65 Horák Lukáš (1979)
Sokol Hradec Králové 1:50:160:05:360:21:38
10.73 Kubík Ondřej (1974)
Kovaz 2:02:390:12:230:34:01
11.101 Žampach Filip (1975)
Bleskový draci 2:12:180:09:390:43:40
12.72 Jarý Petr (1972)
Kovošrot Jarý 2:20:340:08:160:51:56

Kategorie Ženy PRO - volně

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.149 Fridrichová Lenka (1984)
Ghost Team 1:38:530:00:000:00:00
2.97 Klaudová Jana (1973)
 1:50:140:11:210:11:21
3.143 Koclířová Adéla (1998)
RK Letohrad 1:53:530:03:390:15:00
4.77 Housková Kateřina (1993)
Sport Zbraslav 2:01:180:07:250:22:25
5.64 Teplanová Radka (1991)
Raduruns.com 2:11:100:09:520:32:17
6.74 Dočkalová Radka (1976)
Dračí legie Pardubice 2:11:150:00:050:32:22
7.144 Bartoňová Štěpánka (1997)
WWS 2:24:490:13:340:45:56

Kategorie Muži KLASICI

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.90 Roháček Jan (1982)
XCSPORT.CZ Nordic racing team 1:38:340:00:000:00:00
2.95 Liška Pavel (1963)
CTC FORT SMC 1:39:180:00:440:00:44
3.96 Novotný Luděk (1962)
3D Fitness RT 1:42:190:03:010:03:45
4.123 Capoušek Miroslav (1970)
3D Fitness RT 1:44:030:01:440:05:29
5.140 Uhlíř Martin (1968)
 2:00:270:16:240:21:53
6.119 Zeman Petr (1965)
Sokol Weissberg 2:01:540:01:270:23:20
7.148 Vencl David (1976)
Elo-Toman 2:09:060:07:120:30:32
8.141 Balák Vojtěch (1987)
SDH Nesvačilka 2:10:280:01:220:31:54
9.147 Toman Radek (1973)
Elo-Toman 2:13:220:02:540:34:48
10.142 Balák Zdeněk (1962)
 2:51:060:37:441:12:32

Kategorie Ženy KLASIČKY

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.120 Zelená Markéta (1958)
USK Praha 2:40:580:00:000:00:00
2.71 Vilnerová Eva (1960)
TJ KVT Pardubice 2:50:390:09:410:09:41
3.70 Marvánková Tereza (1980)
KV Lovosice 3:38:310:47:520:57:33

Kategorie Muži PRO RADOST

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.127 Krejza Filip (1989)
SKK Vysoké Mýto 1:53:300:00:000:00:00
2.125 Šilar Jakub (1987)
SKK Vysoké Mýto 1:54:140:00:440:00:44
3.128 Suchánek Daniel (1993)
SKK Vysoké Mýto 1:56:160:02:020:02:46
4.135 Doležal Pavel (1974)
Lemouni 1:57:120:00:560:03:42
5.104 Dvořáček Jan (1986)
TJ KVT Pardubice 1:57:430:00:310:04:13
6.94 Vorel Zdeněk (1974)
VCHZ Pardubice 1:58:500:01:070:05:20
7.79 Veniger Jan (2000)
SKK Vysoké Mýto 2:00:450:01:550:07:15
8.137 Husák David (1979)
BOHEMIA RINGS 2:02:270:01:420:08:57
9.134 Janda Vojtěch (1992)
Kačeři Chrudim 2:03:500:01:230:10:20
10.111 Černohous Zdeněk (1973)
KVS Žamberk 2:07:560:04:060:14:26
11.132 Havlíček Ondřej (1988)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:15:480:07:520:22:18
12.133 Hnulík Michal (1988)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:16:060:00:180:22:36
13.68 Poláček Martin (1989)
Šlapaničtí vodáci 2:19:060:03:000:25:36
14.122 Stejskal Václav (1972)
SK Žamberk 2:23:020:03:560:29:32
15.91 Záruba Martin (1974)
TJ Dvůr Králové nad Labem 2:39:530:16:510:46:23
16.80 Kundrát Matěj (1987)
UZ ŠKODA Plzeň 2:43:580:04:050:50:28
17.138 Vopršálek Miroslav (1971)
BOHEMIA RINGS 2:45:170:01:190:51:47
18.126 Jílek Jan (1993)
SKK Vysoké Mýto 2:49:220:04:050:55:52
19.118 Kutlvašr Pavel (1977)
Vodáci Choceň 2:54:180:04:561:00:48
20.105 Kubal Petr (1974)
TJ Sokol Brno 2:58:020:03:441:04:32
21.108 Činčera Jiří (1943)
KV Karlovy Vary 3:01:460:03:441:08:16
22.69 Okřina Tomáš (1987)
Šlapaničtí vodáci 3:22:380:20:521:29:08
23.107 Sýkora Jaroslav (1945)
KV Karlovy Vary 3:33:510:11:131:40:21
24.103 Kohout Jiří (1990)
TJ KVT Pardubice 3:42:500:08:591:49:20
25.136 Borek Miroslav (1978)
BOHEMIA RINGS 3:47:110:04:211:53:41
26.113 Němec René (1971)
TJ KVT Pardubice 4:50:211:03:102:56:51

Kategorie Ženy PRO RADOST

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.117 Junková Martina (1985)
 2:18:220:00:000:00:00
2.146 Tomečková Kateřina (1979)
TJ Sokol Praha 2:20:430:02:210:02:21
3.88 Skalická Veronika (1971)
Vodáci Orlice 2:25:450:05:020:07:23
4.106 Babáková Romana (1977)
TJ Sokol Brno 3:10:030:44:180:51:41
5.139 Schusterová Martina (1981)
BOHEMIA RINGS 3:47:110:37:081:28:49
6.145 Baráková Kristýna (1981)
Noha nožku mine 4:37:520:50:412:19:30
7.129 Erbenová Jana (1966)
Noha nožku mine 4:37:530:00:012:19:31

Kategorie Veteráni/veteránky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.110 Hřivna Martin (1971)
KK Olomouc 1:34:240:00:000:00:00
2.98 Müller Martin (1962)
 1:36:030:01:390:01:39
3.131 Budínský Robert (1975)
Sokol Hradec Králové 1:38:250:02:220:04:01
4.130 Merhaut Michal (1970)
Sokol Hradec Králové 1:49:100:10:450:14:46
5.87 Skalický Pavel (1970)
Vodáci Orlice 1:50:320:01:220:16:08
6.124 Skalický Michael (1968)
Klub sportů Pardubice 2:01:250:10:530:27:01
7.83 Loukota Václav (1966)
UZ ŠKODA Plzeň 2:04:540:03:290:30:30
8.109 Šamšula Luděk (1976)
KK Olomouc 2:06:140:01:200:31:50
9.85 Kalaš Petr (1966)
UZ ŠKODA Plzeň 2:15:130:08:590:40:49
10.82 Navara Vladimír (1964)
UZ ŠKODA Plzeň 2:15:140:00:010:40:50
11.102 Hron Jiří (1951)
Choroš Team 2:28:340:13:200:54:10
12.84 Kučera Martin (1965)
UZ ŠKODA Plzeň 2:39:430:11:091:05:19
13.86 Císler Jiří (1964)
UZ ŠKODA Plzeň 2:45:440:06:011:11:20
14.81 Červený Luboš (1966)
UZ ŠKODA Plzeň 3:22:180:36:341:47:54


:: Sponzoři V30

Aquacentrum PardubicePinguin outdoor equipmentKutlíci - výroba nafukovacích člunů a dalšího vodáckého vybaveníVodotěsný program pro outdoor a cestování.Správa CHKO Orlické horyHUDY SportSWIXMARS Svratka, a.s.KayakfanaticSasquetchHIKO SportFischer SportsZet Advanced BoatsHorská služba ČR


































©2014 Ála a Rolda